Sraz: na vlakovém nádraží JH v 6: 40 hodin

Konec: na vlakovém nádraží JH v 19:05 hod

S sebou:

• 100 Kč,
  • oblečení podle počasí – prakticky celý den budeme venku – tedy dostatečně teplé,
  • jídlo na celý den, odpoledne každý dostane koláček, ale jinak je třeba, aby měli jídlo skutečně na celou dobu (tj 12 hodin!),
  • pití tam bude k dispozici na doplnění, lahev s pitím s sebou, hrneček s sebou
  • pláštěnka
  • dobrá nálada a soutěživý duch
  • skautský šátek
  • jednotící prvek oblečení (triko, kroj..) – podle toho, jak se domluví na schůzkách, ideálně, kdo má kroj, tak kroj, kdo má oddílové triko tak to (modré nebo zelené) – na sebe
  • dřevěný meč vyrobený (vyráběli si na skautu, kdo nemá, ozve se prosím rádcům družin)
  • pevné boty
  • věci jako na schůzku, minimálně KPZ, uzlovačka, papír, tužka, šátek (stezky mohou nechat doma)

Závod bude probíhat po Třeboni a okolí, trasa je cca 3 km, kluci budou plnit různé aktivity na stanovištích, připraven bude i doprovodný program. Konec závodu je plánován na 17:30 hodin, kolem 18. hodiny nám jede vlak zpět. V Třeboni se musíme hlásit již po osmé hodině ráno, takže jiný, než vlak v 6:59 pro nás není možný.

Bohužel, doprava tam není ideální, tak že to vlakem trvá hodinu.

V případě dotazů se ozvěte, buď na oddílový email, nebo jednotlivým rádcům družin.