Akce se bude konat 16.9.2023 a skauti budou mít možnost přespat do neděle 17.9.2023.

Pro všechny je ráno zajištěna autobusová doprava na místo a pro vlčata i cesta zpět. Pro skauty, kteří přespávají do neděle, akce končí v Dobré Vodě u Číměře a bude třeba pro ně dojet (viz níže).

Náš oddíl bude reprezentovat rod Pugionů, který má ve znaku 2 překřížené dýky na modrožlutém poli (příklad dýk bez barvy níže). Na akci bude třeba připravit si 5 papírových koulí, štít a oblečení v barvách rodu, ideální je mít i na štítě znak rodu. Ostatní věci s sebou viz níže. Skautům doporučujeme si vzít i “středověké oblečení” na večer. To bohatě bude stačit tunika z tábora.

Pokud bydlíte poblíž, tak není třeba jezdit až do Hradce a stačí se dopravit na zastávku v Dobré Vodě 16.9. v 8:30, cena za akci by byla 150 Kč.  Pokud by ze skautů někdo chtěl končit už v sobotu a nepřespávat, tak nám to napište do poznámek nebo na email, jinak se automaticky počítá, že bude přespávat. Nebude možné, abyste si děti vyzvedávali během programů, proto prosím ať se účastní od začátku až do konce.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.

Vlčata

Místo setkání: 16.9.2023 v 8:00 na autobusovém nádraží v JH u hotelu

Konec: 16.9. v 17:30 na stejném místě v JH

S sebou: zásoby živin a tekutin na celý den, 250 Kč, pořádnou obuv (která zvládne jakýkoliv terén), munici (5 papírových koulí), štít (ideálně v barvě rodu a se symboly, na rozměrech nezáleží, ale bojovníci si je budou nosit stále u sebe), oblečení reprezentující náš rod (viz níže, stačí jeden kus oblečení aby bylo poznat, kdo je s kým), šátek na hry, bojového ducha