Sejdeme se v pátek 3. 9. 2021 v 17:30 hodin u naší klubovny na Vajgaře, konec bude také tam v 19:30.

Schůzka je tentokráte kratší a bez ohně, protože oheň a buřty si můžeme opéci následující den na oslavě 🙂

Schůzka bude zejména k tomu, abychom domluvili termíny schůzek jednotlivých družin.

A ještě jedna věc – dle současných pokynů od ústředí Junáka (které vycházejí z nařízení vlády) je nutné, na akcích volnočasových aktivit, kde bude více jak 20 lidí, prokazování bezinfekčnosti jedním z těchto způsobů:
– předložení potvrzení o dokončeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dnů
– předložení potvrzení o prodělaném laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů
– předložení potvrzení o absolvování PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
– předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn.: 7 dnů platí i u antigenu, ale pouze pro spolkovou a volnočasovou činnost, jinde (např. v restauraci) platí u antigenu nadále pouze 72 hodin)
– předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn. viz o bod výše)
– čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (možný vzor čestného prohlášení

…takže už nestačí provedení samotestu přímo na místě..na druhou stranu plus pro nás, že i antigenní test ze školy/práce/odběrového místa a pod. platí 7 dní….

Díky za vaši podporu a spolupráci.

PS: na zahajovací schůzku a i oslavu v sobotu bude třeba mít s sebou průkaz bezinfekčnosti (viz výše), díky za pochopení