Prázdniny se blíží ke konci, proto slyšte slyšte.

V neděli 3.9.2023 proběhne v parku pod gymnáziem loučení s prázdninami neboli ,,Město dětem“. Všichni jste srdečně zváni, kdyby chtěli skauti pomoct s přípravou a průběhem (sraz v 11 hod, konec cca v 18 hod), ozvěte se nám třeba na email nebo do smsky a zašleme podrobnější informace.

Zahajovací schůzka proběhne v pátek 8.9. 2023. Sraz u klubovny v 16:00, konec poté v 19:00 na Otíně 81 zprava zezadu domu.

S sebou: kroj/oddílové triko a šátek, triko na převlečení (na hry), něco na opečení, rozvrh se zapsanými kroužky (budeme domlouvat termíny schůzek dle možností rádců a dětí, například už ale víme, že skauti z bývalé Modré budou mít schůzky v pátek).

V případě, že nemůžete přijít na zahajovačku a chcete, aby váš syn pokračoval v oddíle, dejte nám to prosím vědět (případně pošlete i jeho rozvrh/dny kdy by mu vyhovovaly schůzky). My vám poté napíšeme termíny schůzek.

Následující víkend 16.9. – 17.9. 2023 nás čeká středisková akce, Hra o Židli. Bližší info již brzy.

Další akce nás čeká poté v říjnu a to oddílová výprava 6. – 8.10. 2023.

Těšíme se na všechny!

G